Agt,J.F.van. Synagogen in Amsterdam. 's-Gravenhage, 1974. 95 pp. Ills. Wrappers. *400 gr. [40808]Euro 9,-
Agt,J.J.F.W.Van. Waterland en omgeving. 's-Gravenhage, 1953. XIX,186 blz. 43 figuren & 110 platen met 265 ills. H.leer. (De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. Deel VIII. De provincie Noordholland - 1e stuk). [5311]Euro 50,-
Beljon,J.J. Twaalf omgevingen. Amst., 1976. 239 pp. Ills. Wrappers, sl.discoloured. [24258]Euro 10,-
Berlage,H.P. Afbeeldingen van de ontwerpen voor het Pantheon der Menscheid. Met een bijschrift in verzen door H.Roland Holst v.d.Schalk. Rotterdam, 1915. 26 pp. Plan & 8 plts (2 fold.). Wrappers, cracked. Bad copy. [33075]Euro 10,-
Berlage,H.P. Ovr stijl in bouw- en meubelkunst. 4e druk. Rotterdam, W.L. & J.Brusse, 1921. 176 pp. 50 photographs & 38 drawings. H.cloth. Near fine. *550 gr. [44090]Euro 25,-
Berlage,H.P. Slotvoordracht samenvatting. Amst., n.d. pp.343-394. Ills. H.cloth, sl.rubbed. (Voordrachten over bouwkunst No. 7). [35529]Euro 20,-
Blijdenstein,Roland. Zeist, groei en bouw. Geschiedenis, bouwstijlen en woontypen. Zeist, 1983. 247 blz. Geïll. Plastic. [15957]Euro 20,45
Blijdenstein,Roland. Zeist, groei en bouw. Huis ter Heide, Lyceumkwartier en Austerlitz. Een inventarisatie van waardevolle gebouwen en gebieden. Zeist, 1984. 263 blz. Geïll. Plastic. [15958]Euro 18,18
Blijdenstein,Roland. Zeist, groei en bouw. Patijnpark, dorpskern en Wilhelminapark. Een inventarisatie van waardevolle gebouwen en gebieden. Zeist, 1984. 293 pp. Ills. Boards. [16479]Euro 18,18
Blijdenstein,Roland. Zeist, groei en bouw. Utrechtseweg - Driebergseweg. Een inventarisatie van waardevolle gebouwen en gebieden Zeist, 1984. 252 blz. Geïll. Plastic. [15955]Euro 18,18
Bosdari.C.De. Cape Dutch houses and farms. Their architecture and history together with a note on the rôle of Cecil John Rhodes in their preservation. With a chapter on the outlying districs by Hans Fransen. 3rd ed. Cape Town & Amst., 1971. (II),122.(X) pp. 12 maps & 101 ills. Boards. Plasticized. [19544]Euro 13,64
Braem,Renaat. Het schoonste land ter wereld. Leuven, 1987. 215 pp. Ills. Paperback. [33854]Euro 12,50
Brand,Jan & H.Janselijn. Architectuur en verbeelding / Architecture and imagination. Zwolle, 1989. 317 pp. Ills. Wrappers. 1400 gr. [39821]Euro 45,-
Brugmans,H. & C.H.Peters. Oud-Nederlandsche steden in haar ontstaan, groei en ontwikkeling. Leiden, n.d.(c.1920). 3 vols. 437 pp. 202 ills; 327 pp. 149 ills; 498 pp. 451 ills. Cloth, front of volume 3 sl.cracked. Nice clean copy. * 1: Het staatkundig en maatschappelijke leven der Nederlandsche steden. 2: De Nederlandsche stedenbouw. De stad als veste, woon- en handelsplaats. 3: De Nederlandsche stedenbouw. De stad met hare kerken, kloosters en godshuizen, haar raadhuis en verdere openbare gebouwen, haar woon- en bedrijfshuizen. [13081]Euro 113,64
Catalogue 1978-1979. Le temps des gares. Bruxelles, Palais des Beaux-Arts. 157 pp. Ills. Wrappers. [24207]Euro 15,-
Catalogus 1986. Kleur en architectuur. Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen. 178 pp. Ills (partly col.). Wrappers. [29959]Euro 17,50
Clifford,N. Timber identification for the builder and architect. London, 1957. 141 pp. 32 plts (partly col.). Cloth with sl.damaged dustjacket. 700 gr. [39532]Euro 30,-
Creighton,Thomas H. a.o. Homes selected by the editors of Progressive Architecture. 2nd printing. N.Y., 1949. 190 pp. Num.ills. Cloth with dustjacket. [5816]Euro 43,18
Derks,Sergio. Bouwen aan de poort van Europa. Uitgave t.g.v.h. vijfjarig bestaan van de Bouwdienst Rijkswaterstaat. Zaltbommel, 1995. 127 pp. Col.ills. Boards with dustjacket. * 900 gr. [38324]Euro 11,-
Duivesteijn,Adri. Het Haagse stadhuis. Bouwen in een slangenkuil. In samenwerking met Fred Feddes. Nijmegen, Sun, 1994. 479 pp. Paperback. Fine. *800 gr. [42954]Euro 13,-
Eschwege,Helmut. Die Synagoge in der deutschen Geschichte. 2.Aufl. Wiesbaden, 1988. 203 pp. 241 ills. Cloth with dustjacket. [18670]Euro 13,64
Eyffinger,Arthur. Het Vredespaleis. Amst., 1988. 192 pp. Photographs by Jan den Hengst. Boards. * Architect: Cardonnier. [2884]Euro 25,-
Festschrift zur Eröffnung des Mainhafen der Stadt Hanau 25.Oktober 1924. Hanau, 1924. 100 pp. Ills. Wrappers, sl.waterstained & spine damaged. [16138]Euro 34,09
Fockema Andreae,S.J., E.H.Ter Kuile & R.C.Hekker. Duizend jaar bouwen in Nederland. Deel I: De bouwkunst van de middeleeuwen. Stad en dorp. De architectuur. Amst., 1948. 386 pp.text with 62 figs & 195 ills. Cloth. [26474]Euro 25,-
Fortuyn,Pieternel a.o. 134 Sociale Woningbouw projecten. Rotterdam, 1984. 320 pp. Ills & plans. Wrappers. Near fine. 1100 gr. [39582]Euro 22,50
Frampton,Kenneth. Moderne architectuur. Een kritische geschiedenis. 2nd rev.ed. Nijmegen, 1988. 444 pp. 336 ills. Wrappers. *1000 gr. * Small piece cut out of the title page. [41591]Euro 16,-
Gedenkboek 1868-1993. 125 jaar "Onze Woning". Amst., 1993. 2 vols. 75 pp. Ills (partly col) & separate volume with 6 col.plts (1 fold.). Cloth. [17673]Euro 20,-
Gedenkboek 1902-1952. 50 jaar woningwet 1902-1952. Gedenkboek samengesteld in opdracht van de centrale directie van de wederopnouw en de volkshuisvesting van het ministerie van wederopbouw en volkshuisvesting en het Nederlands instituut voor volkshuisvesting en stedebouw. Alphen aaan den Rijn, 1952. XIX,295 pp. 83 ills & 2 fold.maps. Boards. [14600]Euro 20,45
Gedenkboek 1907-1932. Na 25 jaar. Gedenkboek samengesteld t.g.v.h. 25-jarig bestaan der vereeniging "De Volkswoning" te Enschede. Enschede, 1932. 123 pp. Ills & 1 fold.map. Cloth. [20226]Euro 79,55
Giedion,S. Ruimte, tijd en bouwkunst. Vertaling: Til Brugman. Amst. & Antwerpen, 1954. 517 pp. 321 ills. Cloth with dustjacket.
*Original title "Space, time and architecture".
[16049]Euro 40,-
Guerrand,Roger-Henri. Moeurs citadines. Histoire de la culture urbaine XIXe-XXe siècles. Paris, 1992. 240 pp. Paperback. Near fine. *300 gr. [42114]Euro 10,-
Haas,Micheil & P.Schmid. Bio-logisch bouwen en wonen. Gezond voor mens en milieu. Deventer, 1990. 242 pp. Ills. Wrappers. [31707]Euro 10,-
Haig,Catherine. Vernieuwende ideeën voor badkamers. Keulen, 1998. 80 pp. Col.ills. Boards with dustjacket. As new. * 500 gr. [38757]Euro 5,-
Haneveld,G.T. Oude medische gebouwen van Nederland. Amst., 1976. 218 pp. Text-ills & 60 plts. Wrappers. V/G. * 500 gr. [39271]Euro 20,-
HANSEN,JOB. Os,Henk van. Job Hansen. Avantgardistisch schilder, architect en pampflettist in Groningen. Groningen, Wolter-Noordhoff / Forsten, 1989. 182 pp. 115 ills (some col.). Paperback. Near fine. *575 gr. * With dedicaton by the author. [43637]Euro 75,-
Haslinghuis,E.J. & C.J.A.C.Peeters. De Dom van Utrecht. 's-Gravenhage, 1965. Blz.145-500. 30 figuren & 320 afb. Linnen. (De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. Deel II. 1e stuk. De gemeente Utrecht - 2e aflevering). [5294]Euro 45,45
H.B.M. perspectieven. Uitgave van de Hollandsche Betonmaatschappij N.V. 's-Gravenhage, n.d. Text with ills. Cloth. [35654]Euro 30,-
Heerding,A. Cement in Nederland. Uitgegeven t.g.v. veertig jaar Nederlands hooghovencement door de Cementfabriek IJmuiden N.V. IJmuiden, 1971. 234 pp. Ills. Cloth with dustjacket. [35956]Euro 10,-
Heiss,Friedrich G. Harmonisch Bauen. Bauten der Arbeit. Bauten des Wohnens, der Gesundung, der Entspannung. Bauten der Gemeinschaft. Bauten des Gleubens. Ein Programm in Beispielen. Tübingen, 1959. 99 pp. Ills. Cloth. [14339]Euro 18,18
Henselmans,Jan. De architectuur van het moderne landhuis. 4e druk. Amst., n.d. 159 pp. Ills. Cloth. [13621]Euro 22,73
Herpel,J.C. Het oude raadhuis van 's-Gravenhage. 's-Gravanhage, 1975-1979. 2 vols. 1056 pp. 1013 ills (few col.). Cloth with dustjacket. [15827]Euro 56,82
Heukelom,G.W.Van. De geschiedenis en herstellingswerken van den Domtoren te Utrecht tot 1929. Utrecht, 1929. X,53 pp. 17 ills. Wrappers. [5368]Euro 13,64
Heijst en Zonen,J.B.Van. Stalen ramen van Heijst stalendeuren. 's-Gravenhage, n.d. Ills. Wrappers. [40240]Euro 12,50
Hoekveld-Meijer,Gerda. Koyils in the Colamandalam. Typology and development of early Cola temples. An art-historical study based on geographical principles. These. Meppel, 1981. 486 pp. 13 maps & 102 plts. Paperback. Good copy. 850 gr. [42564]Euro 25,-
Hoitsema,C. Nabetrachtingen over het rapport van de raadscommissie tot het instellen van een onderzoek inzake het beheer van den Gemeentelijken Woningbouw nabij het Ondiep te Utrecht. Utrecht, 1924. 27 pp. Wrappers. [33299]Euro 15,-
Horst,C. Die Architektur der Renaissance in den Niederlanden und ihre Ausstrahlungen. Abteilung 1: Architektur in den Niederlanden. Teil 1: Architektur in der Malerei und Innenarchitektur. Haag, Martinus Nijhoff, 1930. XVI,205 pp. 1 pl. & 149 text-ills. Wrappers. [33815]Euro 90,-
Howard,Deborah. The architectural history of Venice. London, 1987. 263 pp. 139 ills. Paperback. Fine. *600 gr. [42607]Euro 10,-
Das ideale Holzhaus. 16 Holzhäuser, 7 Lauben & 4 Verkaufshäuschen. N.pl., n.d. 35 pp.drawings & 22 tipped col.plts. H.cloth, rubbed & waterstained. [14085]Euro 34,09
Janse,H. De lotgevallen der Nederlandse kerkgebouwen. Zaltbommel, 1969. 165 pp. 37 ills. Cloth with dustjacket. (Cultuurgeschiedenis der lage landen - Deel IV). [16496]Euro 13,64
Jappe Alberts,W. De middeleeuwse stad. Bussum, 1965. 117 pp. 26 figs & 25 photographs. Boards. (Fibulareeks 6). [24806]Euro 6,75
Jellema,R., M.C.A.Meischke & J.A.Muller. Bouwkunde. Leerboek in vijf delen voor het middelbaar technisch onderwijs. Deel 5. Delft, 1943. 320 pp. Ills. Cloth, sl.soiled. [11954]Euro 20,45
Jellema,R., M.C.A.Meischke & J.A.Muller. Bouwkunde voor het hoger technisch onderwijs. Deel I. 9e druk. Delft, 1965. 439 pp. Num.ills. Cloth. [14646]Euro 15,91
Jellema,R., M.C.A.Meischke & J.A.Muller. Bouwkunde voor het middelbaar technisch onderwijs. Deel 7. 4e druk. Delft, 1959. 362 pp. Ills. Cloth, plasticized. [12023]Euro 20,45
Jong,Sicco De. Het glazen huis. Doeltreffend exposeren. Aarlanderveen, 1982. 142 pp. Ills. Boards. [22381]Euro 13,64
JUVARRA,FILIPPO. Griseri,Angela. Libro di più pensieri d'architettura di Filippo Juvarra. Milano, 1998. 222 pp. Drawings. Boards. [21921]Euro 56,82
Kempen,B.G.A. & N.Van Velzen. Werken aan wonen. 75 jaar nationale woningraad. Almere, 1987. 408 pp. Ills (partly col.). Cloth. [34405]Euro 30,-
Keulen,Jan van. Retour de France. Ontmoetingen met kunst & architectuur. 's-Gravenhage, 1989. 303 pp. Ills (partly col.). Wrappers. [35995]Euro 11,50
Klerk,Len de. Mooi werk. Geschiedenis van de Maatschappij voor Volkswoningen, Rotterdam 1909-1999. Rotterdam, 1999. 164 pp. Ills. Boards with dustjacket. Good copy. *650 gr. [40220]Euro 15,-
KLERK,M.DE. Catalogus 1973. M.De Klerk en de Amsterdanmse school. Rotterdam, Bouwcentrum & Groningen, Bouwcentrum Nood-Nederland. 11 pp. Stampled. *40 gr. [43659]Euro 6,50
Koch,A.C.F. Het Bergkwartier te Deventer. Huizenboek van een middeleeuwse stadswijk tot 1600. Zutphen, z.j. 270 pp. Ills. Boards with dustjacket. [10120]Euro 25,-
KOMTER,AUKE. Wit,Wim de. Auke Komter / architect. Amst., Van Gennep, 1978. 40 pp. 64 ills. (Monografieën van de Stichting Architectuur Museum). Wrappers. *210 gr. [43572]Euro 7,-
KRISTINSSON,J. & KRISTINSSON-REITSEMA. Architecten en ingenieursbureau Kristinsson B.V. Deventer, 1991. 264 pp. Num.ills. Wrappers. * With summary in English. [23421]Euro 35,-
Kruizinga,J.H. Ornamenten van huis en hof. Bussum, 1963. 2 vols. 88,95 pp. 38 ills. Boards. [37535]Euro 7,50
Kuile,E.H.Ter. Het kwartier van Zutfen. 's-Gravenhage, 1958. XI,277 blz. 71 figuren & 672 ills. H.leer. (De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. Deel IV. De provincie Gelderland - 2e stuk). [5307]Euro 65,-
Kuile,E.H.Ter. Leiden en westelijk Rijland. 's-Gravenhage, 1944. XIV,260 blz. 41 figuren & 186 platen met 476 afb. Ingenaaid, rug ontbreekt. (De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. Deel VII. De provincie Zuidholland - 1e stuk). [5305]Euro 45,45
Kuile,E.H.Ter. Noord- en Oost-Salland. 's-Gravenhage, 1974. X,161 blz. 40 figuren & 454 afb. Linnen. (De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. Deel IV. De provincie Overijssel - 3e stuk). [5290]Euro 25,-
Kuile,E.H.Ter. Zuid-Salland. Met een overzicht van de geschiedenis van Deventer door Dr.A.C.F.Koch. 's-Gravenhage, 1964. X,117 blz. 33 figuren & 338 afb. Linnen. (De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. Deel IV. De provincie Overijssel - 2e stuk). [5284]Euro 88,64
Kuyper,W. Woonschepen. Verzamelde ontwerpen met foto's van interieurs, losse meubelen enz. Amst., 1948. 119 pp. Ills. Boards with damaged dustjacket. [6479]Euro 56,82
KWADRAAT-BLAD 1971. House. Les Levine. Hilversum, Steendrukkerij De Jong & Co., 1971. 25 photographs. [Kwadraat-blad / Quadrat-Print]. Wrappers. [11865]Euro 11,36
Landschaps architectuur en stedebouw in Nederland 97-99 / Landscape architecture and townplanning in the Netherlands 97-99. Bussum, 2000. 239 pp. Col.ills. Wrappers. [34592]Euro 19,50
Le Corbusier. Texts and sketches for ronchamp. 3rd ed. Geneva, 1990. Text & ills. Wrappers. 50 gr. * Name on the title-page. [39593]Euro 10,-
Leeuwen,Fred van. Een gouvernement aan de Maas. Maastricht, 1986. 84 pp. Ills (partly col.). Wrappers. [28218]Euro 15,-
Loosjes,A. Sprokkelingen in Nederland. Steden. Reeks A B & C. Amst., Scheltema & Holkema, z.j. 3 delen (kompleet). 576,648,558 blz. 2751 ills. Fraaie linnen banden met gouden opdruk. * A: Poorten en wereldlijke openbare gebouwen. B: Stadsgezichten en woonhuizen. C: Kerken en godshuizen. [5313]Euro 227,27
Love,Gilly. Vernieuwende ideeën voor tuinkamers. Keulen, 1999. 79 pp. Xol.ills. Boards with dustjacket. As new. [38759]Euro 500 gr.
Mâle,Émile. La cathédrale d'albi. N.pl., Zodiaque, 1974. 195 pp. Ills. Cloth with dustjacket. [31611]Euro 15,-
Marres,W. & J.J.F.W.Van Agt. Zuid-Limburg uitgezonderd Maastricht. 's-Gravenhage, 1962. X,396 blz. 114 figuren & 464 ills. H.leer. (De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. Deel V. De provincie Limburg. 3e stuk - 1e afl.). [5309]Euro 79,55
McKIM, MEAD & WHITE. Roth,Leland M. Mckim, Mead & White architects. N.Y., 1983. XXI,441 pp. 369 ills. Cloth with sl.damaged dustjacket. [7139]Euro 56,82
Meischke,R. Het Nederlandse woonhuis van 1300-1800. Vijftig jaar vereniging "Hendrick De Keyser". Haarlem, 1969. X,546 blz. 180 foto's & 240 tekeningen. Linnen met beschadigd stofomslag. [5315]Euro 113,64
De metselaar. 18th century handcoloured copper-engravings 13 x 9 cm. Framed [15 x 11 cm]. [16840]Euro 56,82
MONDRIAAN. Blotkamp,Carel. Mondriaan in detail. Mondriaan en architectuur - De triptieken - De eerste ruitvormige schilderijen - Mondriaan en Rudolf Steiner. Utrecht & Antwerpen, 1987. 157 pp. 100 ills. Wrappers. [35336]Euro 22,50
De monumenten in de gemeente Maastricht. Afl. 1. 's-Gravenhage & Utrecht, 1926. III,146 blz. 4 platen & 113 afb. Ingenaaid. (De monumenten van geschiedenis en kunst in de provincie Limburg - Eerste stuk). [8006]Euro 22,73
De monumenten in de gemeente Maastricht. Afl. 2. 's-Gravenhage & Utrecht, 1930. blz. 147-290. 5 platen & 133 afb. Ingenaaid. (De monumenten van geschiedenis en kunst in de provincie Limburg - Eerste stuk). [8008]Euro 22,73
Morris,Jan. Stones of empire. The buildings of the Raj. Oxford & N.Y., 1983. 234 pp. Num.ills. Boards with dustjacket. [27697]Euro 16,-
Nederland op de Wereldtentoonstelling Brussel 1958. 's-Gravenhage, 1960. XI,96 pp. 74 photographs of the Dutch pavilion. Cloth with dustjacket. [6015]Euro 68,18
Newman,Oscar & J.Joedicke. Documents of modern architecture / Dokumente der Modernen Architektur. Vols 1 - 3. Hilversum, 1961-1963. 3 vols. 224,304,228 pp. 1680 ills. Cloth, with dustjackets. * 1: CIAM '59 in Otterlo. Group for the research of social and visual inter-relationships. 2: Schalenbau. Konstruktion und gestaltung. 3: Architektur und Städtebau. Das Werk van den Broek und Bakema. *Vol. 1 english text & vols 2 and 3 german text. [2997]Euro 295,45
NIEGMAN,JOHAN. Wit,Cor de. Johan Niegeman 1902-1977. Bauhaus, Sowjet Unie, Amsterdam. Amst., 1979. 151 pp. Ills. Wrappers. (Monografieën van de Stichting Architectuur Museum). [30419]Euro 12,50
Nooit gebouwd Nederland. Weesp, 1983. 112 pp. Ills. Boards. * Heruitgave van de in 1980 verschenen kerstnummer van Grafisch Nederland. [15191]Euro 22,73
Het ontslag van een opzichter bij den bouw van het Vredespaleis te 's-Gravenhage en wat daarmede verband houdt. N.pl., 1913. 51 pp. Wrappers. [26593]Euro 10,-
Oosterhoff,J. Bouwtechniek in de oude tijd. Een compendium. Delft, 1991. 124 pp. 234 ills. Wrappers. [31647]Euro 17,50
Het Oversticht na 1945. Stedebouwkundig - architectonisch - landschappelijk. Zwolle, 1960. 129 blz. Met foto's. Linnen met beschadigd stofomslag. [31232]Euro 15,-
Ozinga,M.D. De monumenten van Curacao in woord en beeld. With english summaries. 's-Gravenhage, 1959. XIX,278 pp. 3 fold.maps, 86 figs & 295 ills. H.leather. Good copy. *1900 gr. [5299]Euro 80,-
Peeters,C. De Sint Janskathedraal te 's-Hertogenbosch. 's-Gravenhage, 1985. X,498 blz. 431 ills & 5 uitsl.platen. Linnen met stofomslag. (De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst). [36012]Euro 55,-
Pevsner,Nikolaus. Europese architectuur. Van Bernini tot Le Corbusier. Rotterdam, 1971. 290 pp. 172 ills. Wrappers, discoloured. [14286]Euro 9,09
PIER + OCEAN. Catalogue 1980. Pier+Ocean. Construction in the art of the seventies. London, Hayward Gallery & Otterlo, Rijksmuseum Kröller-Müller. 160,32 pp. Ills. Wrappers. * 550 gr. [38303]Euro 10,-
Plaeschka,Herbert & Ingeborg. Indische Felsentempel und Höhlenklöster. Ajanta und Elura. Wien, Köln & Graz, 1983. 235 pp. 146 ills. Cloth with dustjacket. [17183]Euro 15,91
Plantenga,J.H. l'Architecture religieuse dans l'ancien duché de Brabant depuis le règne des archiducs juaqu'au gouvernement Autrichien (1598-1713). La Haye, 1926. XLIX,363 pp. 36 plts & 261 ills. Cloth. [33094]Euro 75,-
Prak,Niels L. De visuele waarneming van de gebouwde omgeving. Delft, 1979. 94 pp. 111 figs. Wrappers. [24252]Euro 12,50
Het prinsenjacht Piet Hein. Schiedam, H.A.M.Roelants, 1937. 69 pp. Ills & 1 fold.pl. Wrappers. * Text by J.C.M.Warnsinck, G.C.E.Crone, Ernst Crone, W.P.A.v.Lammeren & H.C.A.van Kampen. Interior decoration by Koninklijke Nederlandsche Meubelfabrieken H.P.Mutters & Zonen, 's-Gravenhage. [22764]Euro 34,09
Het prinsenjacht Piet Hein. Schiedam, H.A.M.Roelants, 1937. 69 pp. Ills & 1 fold.pl. Wrappers, damaged. Folding plate damaged. * Text by J.C.M.Warnsinck, G.C.E.Crone, Ernst Crone, W.P.A.v.Lammeren & H.C.A.van Kampen. Interior decoration by Koninklijke Nederlandsche Meubelfabrieken H.P.Mutters & Zonen, 's-Gravenhage. [14333]Euro 25,-
Rambert,Charles. l'Habitat collectif problème urbain. Paris, 1956. 143 pp. Num.ills. Cloth with damaged dustjacket. * Collection "l'architecture Francaise de nos jours". [24116]Euro 50,-
REBEL,JAN. Vleit,A.Van. Het bouwen van landhuizen naar werken van Jan Rebel. Amst., 1950. 196 pp. Ills. Cloth. Sl.foxed. 1500 gr. * Few pages sl.waterstained. [39606]Euro 35,-
REBEL,JAN. Vleit,A.Van. Het bouwen van landhuizen naar werken van Jan Rebel. Amst., 1950. 196 pp. Ills. Cloth with sl.damaged dustjacket. Innerjoint cracked. Sl.foxed. 1500 gr. [39604]Euro 40,-
Reinink,A.W. a.m.o. Bouwen voor Utrechts universiteit. Architectuur en stedebouw binnen de stad. Utrecht. 1985. 132 pp. Ills. Wrappers. [35269]Euro 11,-
De renovatie van "Samenwerking" 1986-1994. Amst., 1995. 59,XI pp. Ills. Boards. [4457]Euro 15,91
RIETVELD. Catalogus 1971-1972. G.Rietveld architect. Amst., Stedelijk Museum catalogus 516. 40 pp. Ills. Wrappers. *150 gr. [43720]Euro 12,50
RIETVELD. Catalogus 1977. Uit de verzameling van het Stedelijk / from the collection of the Stedelijk. Amst., Stedelijk Museum. 32 pp. Ills. Wrappers. 125 gr. * Dutch & english text. [43728]Euro 12,50
RIETVELD. Catalogus 1979-1980. Gerrit Rietveld. Amersfoort, De Zonnehof. 34 pp. Ills. Wrappers, sl.soiled. *150 gr. [43713]Euro 12,50
RIETVELD. Catalogus 1983. Rietveld als meubelmaker 1900-1924. Utrecht, Centraal Museum. 24 pp. Ills. Wrappers. *150 gr. [25236]Euro 20,-
RIETVELD. Mulder,Bertus & G.J.de Rook. Rietveld Schröder Huis 1925-1975. Utrecht & Antwerpen, A.W.Bruna & Zoon, 1975. 63 pp. Ills. Wrappers. Good copy. *300 gr. [43718]Euro 15,-
Rooy,A.J.J.van. Nederlandse kerkbouw op een keerpunt. Haarlem, n.d. 95 pp. Ills. Boards. Good copy. *200 gr. [42495]Euro 8,50
Rosenbrg,H.P.R. De 19de-eeuwse kerkelijke bouwkunst in Nederland. 's-Gravenhage, 1972. 227 pp. 208 ills. Wrappers. Good copy. 425 gr. [5094]Euro 27,50
Rudofsky,Bernard. Architecture without architects. A short introduction to non-pedigreed architecture. N.Y., Doubleday & Company, 1964. 157 pp. Ills. Paperback. *400 gr. [43563]Euro 12,50
RUSKIN. Garrigan,Kristine O. Ruskin on architecture. His thought and influence. Madison, 1973. XV,220 pp. Boards with sl.damaged dustjacket. [18346]Euro 18,18
RUIJSSENAARS,HANS. Catalogus 1993. Hans Ruijssenaars architect. Apeldoorn, Van Reekum Museum. 144 pp. Ills (few col.). Wrappers. * With dedication by Hans Ruijssenaars [29787]Euro 15,-
Sanders,B.H. Driekwart eeuw sociale woningbouw in Ouder-Amstel 1915-1990. Ouder-Amstel, 1990. 152 pp. Ills. Wrappers. [35807]Euro 9,-
SCHLAUN,JOHANN CONRAD. Katalog 1973. Johann Conrad Schlaun 1695-1771. Ausstellung zu seinem 200.Todestag 21.Oktober - 30.Dezember 1973. Münster, Landesmuseum. 2 vols. 347,382 pp. Num.ills. Wrappers. * Schlaunstudie I. Textteil & Bildteil. [17908]Euro 43,18
Schuler,Stanley. Mississippi Valley architecture. Houses of the Lower Mississippi Valley. Exton, 1984. 231 pp. Num.ills (few col.). Boards with dustjacket. [27461]Euro 15,-
Siraa,H.T. Een miljoen nieuwe woningen. De rol van de rijksoverheid bij wederopbouw, volkshuisvesting, bouwnijverheid en ruimtelijke ordening (1940-1963). Delft, 1989. 248 pp. Ills. Cloth with dustjacket. [34244]Euro 12,50
Slangen,Jaak. Zuinigheid met vlijt... Woningstichting Gemeentebelang (1917-1992) en geschiedenis van Krimpen aan den IJssel. Krimpen a.d. IJssel, 1992. 304 pp. Ills (partly col.). Cloth. [27196]Euro 20,-
Spies,Paul e.a. Het grachtenboek II. Zes eeuwen Amsterdamse grachten in beeld gebracht: gevels, interiers en het leven in de middeleeuwse stadskern. Den Haag & Amst., 1992. 258 pp. Numerous ills & a few col.plts. Cloth with dustjacket. [19705]Euro 68,18
Staal,Gert. Bouw heer & meester. De architectuur van kantoorgebouwern. 2e druk. Rotterdam, n.d. 154 pp. Ills. Boards with dustjacket. Near fine. 700 gr. [39894]Euro 15,-
Stiksma,Kees. Tunnels in the Netherlands. Underground transport connections. Den Haag, 1987. 188 pp. Ills (partly col.). Boards with dustjacket. Fine. 900 gr. [40103]Euro 20,-
Stuip,R.E.V. & C.Vellekoop. Tuinen in de mideeleeuwen. Hilversum, 1992. 248 pp. Paperback. *375 gr. [40695]Euro 12,50
De Stijl 1: 1917-1920 & 2: 1921-1932. Complete reprint. Amst. & Den Haag, 1968. 2 vols. 536,666 pp. Ills. H.cloth, binding dingy. [35610]Euro 400,-
Swigchem,C.A.van, T.Brouwer & W.van Os. Een huis voor het woord. Het protestantse kerkinterieur in Nederland tot 1900. 's-Gravenhage & Zeist, 1984. X,326 pp. Ills. Boards. [27412]Euro 22,50
Talib,Kaizer. Shelter in Saudi Arabia. London & N.Y., 1984. 144 pp. 200 ills. Wrappers. [25898]Euro 15,-
De Tielerwaard. 's-Gravenhage, 1946. blz.293-502. 148 afb. H.leer. Met vochtvlekjes. (De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. 1e stuk. De Bommeler- en de Tielerwaard - 2e afl.). [5306]Euro 34,09
Tieskens,R.W., D.P.Snoep & G.W.C.van Wezel. Het kleine bouwen. Vier eeuwen maquettes in Nederland. Zutphen, 1983. 210 pp. Ills. Wrappers. * Exhibition catalogue Centraal Museum Utrecht. [32450]Euro 22,50
Vanreusel,Jef. Antwerpen ontwerpen. Antwerpen, 1990. 223 pp. Ills (partly col.). Cloth with dustjacket. [25428]Euro 40,-
VELDE,HENRY VAN DE. Hammacher,A.M. De wereld van Henry van de Velde. Antwerpen & 's-Gravenhage, 1967. 353 pp. Ills (partly col.). H.cloth. [14784]Euro 147,73
Ven,D.J.Van der. In de ban van burchten kastelen en paleizen. Utrecht, n.d. 484 pp. Ills. Cloth. * Burchten, kastelen en paleizen van het Neckardal, die romantische Strasse, het Bodensee gebied en het Zwarte Woud. [6817]Euro 13,64
Vermeulen,Frans. ABC van de bouwstijlen in de Nederlanden. N.pl., n.d. 306 pp. 150 drawings. Wrappers. [30523]Euro 10,-
Villiers Stuart,C.M. Gardens of the Great Mughals. Dehli, 1983. XVIII,290 pp. 39 plts. Cloth with dustjacket. * First edition published in 1913. [7242]Euro 34,09
VIOLLET-LE-DUC,E. Stoop,Elisabeth & H.v.d.Hoop. Geschiedenis van een teekenaar. Met een voorwoord van S.Jessurun de Mesquita. Amst., n.d.(=c.1918]. 288 pp. 108 ills. Cloth, spine sl.damaged. Foxed. [24653]Euro 20,-
Vis,Laurens. The stadthuys of Malacca. Restoration proposal. Kuala Lumpur, 1982. 72 pp. Ills (partly col.) & 28 fold.plts. Boards, bumped with dustjacket. [17922]Euro 38,64
Vijfvinkel,R. e.a. 's Haags werken en werkers. 350 jaar gemeentewerken (1636-1986). 's-Gravenhage, 1986. 402 pp. Ills. Boards. * Uitgegeven t.g.v.h. 350 jarig bestaan van de dienst der Gemeentewerken 's-Gravenhage. [18765]Euro 15,91
Wattjes,J.G. & F.A.Warners. Amsterdams bouwkunst en stadsschoon 1306-1942. 3e herz.druk. Amst., 1948. XXIV,400 pp. 858 ills. Cloth. [26029]Euro 30,-
White,Antony & B.Robertson. Bouwkunst en ornament. Een visuele gids. Helmond, 1997. 111 pp. Drawings. Boards. Fine. *390 gr. [43321]Euro 12,50
WILS,JAN. Kiers,Olf. Jan Wils / het Olympisch stadion. Amst., Van Gennep, 1978. 27 pp. 40 ills. Wrappers, sl.soiles. (Monografieën van de Stichting Architectuur Museum). *200 gr. [43657]Euro 10,-
WITTGENSTEIN,LUDWIG. Wijdeveld,Paul. Ludwig Wittgenstein architect. Amst., 2000. 184 pp. Ills (some col.). Wrappers. [36077]Euro 18,-
Wonen in de stad. Amst., Europlan Nederland, 1991. 112 pp. Ills (partly col.). Wrappers. [30389]Euro 15,-