Dagboek

Click here for English textEnglish
Nederlands

Evelien's HomepageHomepage
Dagboek
Evelien's Audio ColumnsColumns
Evelien's ZoekmachineZoeken
Evelien's ToneelpaginaToneel
Evelien's Acorn paginaAcorn
RobocupRobocup
Evelien's BookmarksLinks
GamesGames
Evelien's CVCV
Evelien's BBS emulatieBBS



Labels

Eindhoven
Elektorlive
Elektronica
Gniffels
Make-up
Medisch
Nieuw-Zeeland
Second Life
TenT
Transitie
Treinen

2005-11-05

Een nare avond 

De T&T-avond van deze maand was er één om snel weer te vergeten. Ik heb lang getwijfeld of ik er wel iets over moest schrijven, maar ja, het leven is niet altijd leuk.

Er ontstond een ruzie tussen een vriendin van Julia en mij. Op het moment dat ik dit schrijf is dat allemaal gelukkig weer uitgepraat, maar de emoties liepen even hoog op.

Verder heb ik met verschillende mensen gepraat over het feit dat Julia en ik uit elkaar gaan en hoe erg we dat allebei vinden. De meeste transseksuelen raken tijdens hun transitie hun partner kwijt en begrijpen de situatie dus wel. Maar bij Julia en mij zag het er juist zo lang naar uit dat het bij ons wèl goed zou gaan.

Eerdere T&T-avonden: oktober, september, juli, juni, mei, april, maart, februari, januari, december, november, oktober, september 2004, augustus 2004, juli 2004, juni 2004, mei 2004 en april 2004.

Labels:




<< Home

Volg deze blog

© 1985-2006 E.G. Snel

This page is powered by Blogger. Isn't yours?