COMPETITIE |
APRIL |
Opening Day
Zaterdag 14 april
double-headers
EST vs. PIR (13:00)
TER vs. DSC (14:00)
TWI vs. CEN (16:00)
TTT vs. SPH (16:00)
|
Zaterdag 21 april
double-headers
CEN vs. TER (16:00)
SPH vs. TWI (16:00)
PIR vs. TTT (16:00)
DSC vs. EST (16:00)
|
|
Zaterdag 28 april
double-headers
EST vs. TER (13:00)
SPH vs. CEN (16:00)
TWI vs. PIR (16:00)
TTT vs. DSC (16:00)
|
Maandag 30 april
double-headers
TER vs. TTT (14:00)
CEN vs. EST (15:00)
PIR vs. SPH (16:00)
DSC vs. TWI (16:00)
|
|
COMPETITIE |
MEI |
Zaterdag 5 mei
double-headers
PIR vs. CEN (16:00)
SPH vs. DSC (16:00)
TWi vs. TER (16:00)
TTT vs. EST (16:00)
Dinsdag 8 mei
DSC vs. PIR (20:30)
TER vs. SPH (20:30)
EST vs. TWI (20:30)
TTT vs. CEN (20:30)
Donderdag 10 mei
inhaalwedstrijden
TER vs. SPH (20:30)
TTT vs. CEN (20:30)
|
Zaterdag 12 mei
double-headers
EST vs. TWI (13:00)
TER vs. SPH (14:00)
DSC vs. PIR (16:00)
TTT vs. CEN (16:00)
Dinsdag 15 mei
inhaalwedstrijden
TER vs. SPH (20:30)
TTT vs. CEN (20:30)
Donderdag 17 mei
double-headers
CEN vs. DSC (15:00)
PIR vs. TER (16:00)
SPH vs. EST (16:00)
TWI vs. TTT (16:00)
|
Australië Series
20 -22 mei:
Zondag 20 mei
Enschede
Nederland vs. Australië (DH)
Maandag 21 mei
Oosterhout
Nederland vs. Australië
Dinsdag 22 mei
Haarlem
Nederland vs. Australië (DH)
|
Europees Kampioenschap
27 mei - 3 juni:
Amsterdam (Nederland)
Deelnemende landen:
Duitsland, Griekenland,
Groot-Brittannië, Italië,
Nederland, Rusland,
Slowakije, Spanje,
Tsjechië, Zweden
|
|
COMPETITIE |
JUNI |
Olympische Kwalificatie Afrika/Europa
9 - 16 juni:
Triest (Italië)
Deelnemende landen:
Bulgarije, Groot-Brittannië,
Israël, Italië,
Kroatië, Nederland,
Rusland, Servië,
Tsjechië, Zuid-Afrika
|
|
Wereldkampioenschap Junioren
20 - 30 juni:
Enschede (Nederland)
|
|
COMPETITIE |
JULI |
Dinsdag 3 juli
TWI vs. CEN (20:30)
TTT vs. SPH (20:30)
EST vs. PIR (20:30)
TER vs. DSC (20:30)
Donderdag 5 juli
inhaalwedstrijden
TTT vs. SPH (20:30)
EST vs. PIR (20:30)
Zaterdag 7 juli
double-headers
CEN vs. TWI (15:00)
SPH vs. TTT (16:00)
PIR vs. EST (16:00)
DSC vs. TER (16:00)
Zondag 8 juli
inhaalwedstrijden
EST vs. TWI (13:00)
Dinsdag 10 juli
SPH vs. TWI (20:30)
PIR vs. TTT (20:30)
DSC vs. EST (20:30)
CEN vs. TER (20:30)
|
Zaterdag 14 juli
double-headers
EST vs. DSC (13:00)
TER vs. CEN (14:00)
TWI vs. SPH (16:00)
TTT vs. PIR (16:00)
Dinsdag 17 juli
SPH vs. CEN (20:30)
TWI vs. PIR (20:30)
TTT vs. DSC (20:30)
EST vs. TER (20:30)
Donderdag 19 juli
inhaalwedstrijd
EST vs. TER (20:30)
|
Koninkrijksspelen
21 - 28 juli:
Den Haag (Nederland)
deelnemende landen:
Aruba,
Nederland,
Nederlandse Antillen
|
Zaterdag 21 juli
double-headers
TER vs. EST (14:00)
CEN vs. SPH (15:00)
PIR vs. TWI (16:00)
DSC vs. TTT (16:00)
Dinsdag 24 juli
PIR vs. SPH (20:30)
DSC vs. TWI (20:30)
TER vs. TTT (20:30)
CEN vs. EST (20:30
Donderdag 26 juli
TER vs. PIR (20:30)
|
Zaterdag 28 juli
double-headers
EST vs. CEN (13:00)
SPH vs. PIR (16:00)
TWI vs. DSC (16:00)
TTT vs. TER (16:00)
Dinsdag 31 juli
CEN vs. PIR (20:30)
SPH vs. DSC (20:30)
TWI vs. TER (20:30)
EST vs. TTT (20:30)
|
|
COMPETITIE |
AUGUSTUS |
Donderdag 2 augustus
TER vs. PIR (20:30)
Zaterdag 4 augustus
double-headers
EST vs. TTT (13:00)
TER vs. TWI (14:00)
CEN vs. PIR (15:00)
DSC vs. SPH (16:00)
Zondag 5 augustus
inhaalwedstrijden
TWI vs. DSC (14:00)
Dinsdag 7 augustus
DSC vs. CEN (20:30)
PIR vs. TER (20:30)
SPH vs. EST (20:30)
TWI vs. TTT (20:30)
|
Zaterdag 11 augustus
double-headers
CEN vs. TTT (15:00)
PIR vs. DSC (16:00)
SPH vs. TER (16:00)
TWI vs. EST (16:00)
Dinsdag 14 augustus
EST vs. SPH (20:30)
Woensdag 15 augustus
EST vs. SPH (20:30)
|
Zaterdag 18 augustus
DSC vs. CEN (16:00)
TTT vs. TWI (16:00)
|
Europa Cup
20 - 25 augustus:
Haarlem (Nederland)
Nederlandse deelnemer: Sparks Haarlem
CupWinners Cup
20 - 25 augustus:
Praag (Tsjechië)
Nederlandse deelnemer: Terrasvogels
|
|
|
PLAY-OFFS / HOLLAND SERIES |
AUGUSTUS / SEPTEMBER |
Kampioens Play-Offs (best-of-five)
Vrijdag 31 augustus
Zaterdag 1 septembe
Zondag 2 september
Zaterdag 8 september
|
|
Promotie/Degradatie Play-Off (best-of-five)
Zaterdag 1 september (DH)
Zaterdag 8 september (*) (DH)
Zaterdag 15 september (*)
(*) - Game 4 & 5 indien nodig
|
|
Holland Series (best-of-five)
Vrijdag 14 september
Zaterdag 15 september
Zondag 16 september
|