<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><!-- generator="wordpress/2.0.5" -->
<rss version="2.0" 
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/">
<channel>
	<title>Comments on: Welkom!</title>
	<link>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/</link>
	<description>Maatschappelijk relevante thema's voor internettend Nederland</description>
	<pubDate>Thu, 24 May 2012 01:54:34 +0000</pubDate>
	<generator>http://wordpress.org/?v=2.0.5</generator>

	<item>
		<title>by: Jos</title>
		<link>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-508</link>
		<pubDate>Wed, 07 Mar 2007 16:35:59 +0000</pubDate>
		<guid>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-508</guid>
					<description>Heeft Jan Dirk op 4 december iedereen met zijn vlammend zwaard de blogkabel gekapt? Dat is tot nu toe de laatste entry die ik zie.</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Heeft Jan Dirk op 4 december iedereen met zijn vlammend zwaard de blogkabel gekapt? Dat is tot nu toe de laatste entry die ik zie.
</p>
]]></content:encoded>
				</item>
	<item>
		<title>by: Jan Dirk</title>
		<link>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-59</link>
		<pubDate>Sun, 03 Dec 2006 23:57:25 +0000</pubDate>
		<guid>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-59</guid>
					<description>Wat een arrogantie om te denken dat je meer bent dan alleen een internetprovider. De afgelopen weken is mijn prachtige blog al drie keer urenlang onbereikbaar geweest en dan kan al die ideologische, activistische prietpraat me gestolen worden. Zorg liever dat de boel goed werkt en verlaag de prijzen i.p.v. de hele wereld te willen verbeteren.</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Wat een arrogantie om te denken dat je meer bent dan alleen een internetprovider. De afgelopen weken is mijn prachtige blog al drie keer urenlang onbereikbaar geweest en dan kan al die ideologische, activistische prietpraat me gestolen worden. Zorg liever dat de boel goed werkt en verlaag de prijzen i.p.v. de hele wereld te willen verbeteren.
</p>
]]></content:encoded>
				</item>
	<item>
		<title>by: Jens Bruinlier</title>
		<link>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-58</link>
		<pubDate>Fri, 01 Dec 2006 09:20:57 +0000</pubDate>
		<guid>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-58</guid>
					<description>Opinieweblog is één woord.</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Opinieweblog is één woord.
</p>
]]></content:encoded>
				</item>
	<item>
		<title>by: Jos</title>
		<link>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-56</link>
		<pubDate>Mon, 27 Nov 2006 00:14:49 +0000</pubDate>
		<guid>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-56</guid>
					<description>1984 - George had gelijk, hij was slechts een twintigtal jaar te vroeg.</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>1984 - George had gelijk, hij was slechts een twintigtal jaar te vroeg.
</p>
]]></content:encoded>
				</item>
	<item>
		<title>by: Bokkie</title>
		<link>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-55</link>
		<pubDate>Sat, 25 Nov 2006 21:39:33 +0000</pubDate>
		<guid>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-55</guid>
					<description>Bewaren van surf-/emailverkeergegevens moet op verzoek gebeuren, niet standaard. Als iemand wordt verdacht van bijvoorbeeld handel in kinderporno, dan mag men mijn gegevens niet hebben. Alleen van diegene die verdacht word. Als ik verdacht word, mogen ze mijn gegevens, na overhandiging van de benodigde gerechterlijke bevelen, best inzien. DAN heb ik niets te verbergen.

Tot ik verdacht wordt van een misdrijf, moet de regering met z'n ogen uit mijn brievenbus blijven.</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Bewaren van surf-/emailverkeergegevens moet op verzoek gebeuren, niet standaard. Als iemand wordt verdacht van bijvoorbeeld handel in kinderporno, dan mag men mijn gegevens niet hebben. Alleen van diegene die verdacht word. Als ik verdacht word, mogen ze mijn gegevens, na overhandiging van de benodigde gerechterlijke bevelen, best inzien. DAN heb ik niets te verbergen.</p>
<p>Tot ik verdacht wordt van een misdrijf, moet de regering met z&#8217;n ogen uit mijn brievenbus blijven.
</p>
]]></content:encoded>
				</item>
	<item>
		<title>by: Freddy Hak</title>
		<link>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-54</link>
		<pubDate>Sat, 25 Nov 2006 01:20:49 +0000</pubDate>
		<guid>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-54</guid>
					<description>Het is als je erover nadenkt volslagen idioot. BEWAREN VAN GEGEVENS. Moet de supermarkt waar ik elke week boodschappen doe ook bij gaan houden wat ik allemaal eet of de drogisterij elk in zijn ogen middel waar je mischien een explosief van kan maken opschrijven, KRANKZINNIG. Ik heb het een jaar of tien geleden al gezegd, in oost Europa gaat het communisme langzaam verdwijnen maar wij krijgen het hier op ons bord, in ieder geval lijkt het er wel heel veel op. Het is al begonnen met het sofi nummer. Nu kan elke agent op een paard als hij wil zien wat ik verdien en wat ik nog moet betalen. Om maar niet te zwijgen over het electronisch betaalverkeer, waar je ook betaald met je chipknip of bankpas met pincode ze weten precies waar je bent wat je doet of wat je gedaan hebt. En het ergste is nog we doen er allemaal aan mee. Terwijl we eigenlijk zouden moeten zeggen NEE dit willen we niet. Vind je het gek dat mensen zoals een aantal jaren geleden op wijlen Pim Fortyun stemden.Ik wacht af hoe alles zich verder ontwikkeld hier in Nederland en als het me niet meer bevalt of ik heb er echt de balen van dan vertrek ik wel naar een ander land die mij wel begrijpt. XS4ALL veel goeds.
Mvg Freddy Hak</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Het is als je erover nadenkt volslagen idioot. BEWAREN VAN GEGEVENS. Moet de supermarkt waar ik elke week boodschappen doe ook bij gaan houden wat ik allemaal eet of de drogisterij elk in zijn ogen middel waar je mischien een explosief van kan maken opschrijven, KRANKZINNIG. Ik heb het een jaar of tien geleden al gezegd, in oost Europa gaat het communisme langzaam verdwijnen maar wij krijgen het hier op ons bord, in ieder geval lijkt het er wel heel veel op. Het is al begonnen met het sofi nummer. Nu kan elke agent op een paard als hij wil zien wat ik verdien en wat ik nog moet betalen. Om maar niet te zwijgen over het electronisch betaalverkeer, waar je ook betaald met je chipknip of bankpas met pincode ze weten precies waar je bent wat je doet of wat je gedaan hebt. En het ergste is nog we doen er allemaal aan mee. Terwijl we eigenlijk zouden moeten zeggen NEE dit willen we niet. Vind je het gek dat mensen zoals een aantal jaren geleden op wijlen Pim Fortyun stemden.Ik wacht af hoe alles zich verder ontwikkeld hier in Nederland en als het me niet meer bevalt of ik heb er echt de balen van dan vertrek ik wel naar een ander land die mij wel begrijpt. XS4ALL veel goeds.<br />
Mvg Freddy Hak
</p>
]]></content:encoded>
				</item>
	<item>
		<title>by: Rudy Gobits</title>
		<link>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-53</link>
		<pubDate>Fri, 24 Nov 2006 22:29:49 +0000</pubDate>
		<guid>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-53</guid>
					<description>De tijd die op het web boven mijn vorige reactie staat afgedrukt is een uur later dan mijn inzending, maar vrescheen wel instantaan. Nog zomertijd ingesteld bij XS4ALL?</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>De tijd die op het web boven mijn vorige reactie staat afgedrukt is een uur later dan mijn inzending, maar vrescheen wel instantaan. Nog zomertijd ingesteld bij XS4ALL?
</p>
]]></content:encoded>
				</item>
	<item>
		<title>by: Rudy Gobits</title>
		<link>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-52</link>
		<pubDate>Fri, 24 Nov 2006 22:27:19 +0000</pubDate>
		<guid>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-52</guid>
					<description>Wat gebeurt er nu met de XS4ALL-hiërarchie op Usenet (xs4all, xs4all.adsl, xs4all.announce, xs4all.be.adsl, xs4all.be.announce, xs4all.be.general, xs4all.be.isdn, xs4all.be.test, xs4all.be.www, xs4all.freedom, xs4all.general, xs4all.isdn, xs4all.kabel, xs4all.mediacul, xs4all.mediacul.zandbak, xs4all.offtopic, xs4all.sjaalman, xs4all.slip, xs4all.test, xs4all.uucp, xs4all.voip, xs4all.www, xs4all.www.scripts)? Is die overbodig geworden met invoering van de modische "blog"? Er zitten toch zeker voor vele onderwerpen relevante nieuwsgroepen tussen.</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Wat gebeurt er nu met de XS4ALL-hiërarchie op Usenet (xs4all, xs4all.adsl, xs4all.announce, xs4all.be.adsl, xs4all.be.announce, xs4all.be.general, xs4all.be.isdn, xs4all.be.test, xs4all.be.www, xs4all.freedom, xs4all.general, xs4all.isdn, xs4all.kabel, xs4all.mediacul, xs4all.mediacul.zandbak, xs4all.offtopic, xs4all.sjaalman, xs4all.slip, xs4all.test, xs4all.uucp, xs4all.voip, xs4all.www, xs4all.www.scripts)? Is die overbodig geworden met invoering van de modische &#8220;blog&#8221;? Er zitten toch zeker voor vele onderwerpen relevante nieuwsgroepen tussen.
</p>
]]></content:encoded>
				</item>
	<item>
		<title>by: Piet Nicolaï</title>
		<link>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-50</link>
		<pubDate>Fri, 24 Nov 2006 21:09:33 +0000</pubDate>
		<guid>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-50</guid>
					<description>Ik sta volledig achter het verzet tegen het bewaren van gegevens . Ruim  60 jaar geleden werd dat ook door de ambtenarij gedaan met als gevolg dat namen en adressen van de joodse bevolking , de bezetting op een presenteerblaadje konden worden aangerijkt met alle gevogen van dien.
Het punt betreffende melding van misdrijf  is te ruim om realistisch te zijn .
Er zou duidelijker moeten worden gesteld welk misdrijf (of wordt er bedoeld : misdaad) zwaar  genoeg is om medewerking bij opsporing te verlenen. Zelf denk ik dan aan kinderporno, aanslagen en  drugshandel . Maar daar zouden zo nog enkele zaken aan kunnen worden toegevoegd.
In elk geval moet het niet zo zijn dat een provider door welke overheidsinstantie dan ook als verlengstuk van een opsporingsapparaat mag worden gezien.</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Ik sta volledig achter het verzet tegen het bewaren van gegevens . Ruim  60 jaar geleden werd dat ook door de ambtenarij gedaan met als gevolg dat namen en adressen van de joodse bevolking , de bezetting op een presenteerblaadje konden worden aangerijkt met alle gevogen van dien.<br />
Het punt betreffende melding van misdrijf  is te ruim om realistisch te zijn .<br />
Er zou duidelijker moeten worden gesteld welk misdrijf (of wordt er bedoeld : misdaad) zwaar  genoeg is om medewerking bij opsporing te verlenen. Zelf denk ik dan aan kinderporno, aanslagen en  drugshandel . Maar daar zouden zo nog enkele zaken aan kunnen worden toegevoegd.<br />
In elk geval moet het niet zo zijn dat een provider door welke overheidsinstantie dan ook als verlengstuk van een opsporingsapparaat mag worden gezien.
</p>
]]></content:encoded>
				</item>
	<item>
		<title>by: Petra</title>
		<link>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-49</link>
		<pubDate>Fri, 24 Nov 2006 20:37:22 +0000</pubDate>
		<guid>http://www.xs4all.nl/opinie/2006/11/17/welkom/#comment-49</guid>
					<description>Ik ben het absoluut niet eens met de bewaarplicht. Telefoongesprekken worden ook niet bewaard. Terrorisme is alom aanwezig, altijd geweest. Nu wordt het de dreiging van terrorisme te sterk benadrukt na de tragiek van '9/11'. 
Er wordt voorbij gegaan aan andere ziek makende fenomenen: kinderporno, geweld... Ben het wel eens met de procedure dat als iemand sterk verdacht wordt van... er een verzoek ingediend moet kunnen worden bij de Service Provider om informatie van een specifieke gebruiker/organisatie te bewaren. Net zoals het gebruikelijk is rechterlijke toestemming te geven een telefoon af te tappen.
Ik geloof in vrijheid, dus ook op Internet. XS4ALL: blijf je verzetten! Loop niet mee in de hype.</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Ik ben het absoluut niet eens met de bewaarplicht. Telefoongesprekken worden ook niet bewaard. Terrorisme is alom aanwezig, altijd geweest. Nu wordt het de dreiging van terrorisme te sterk benadrukt na de tragiek van &#8216;9/11&#8242;.<br />
Er wordt voorbij gegaan aan andere ziek makende fenomenen: kinderporno, geweld&#8230; Ben het wel eens met de procedure dat als iemand sterk verdacht wordt van&#8230; er een verzoek ingediend moet kunnen worden bij de Service Provider om informatie van een specifieke gebruiker/organisatie te bewaren. Net zoals het gebruikelijk is rechterlijke toestemming te geven een telefoon af te tappen.<br />
Ik geloof in vrijheid, dus ook op Internet. XS4ALL: blijf je verzetten! Loop niet mee in de hype.
</p>
]]></content:encoded>
				</item>
</channel>
</rss>

